Šā gada maija mēnesī Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē norisinājās šī gada Eiropas čempionāts armvreslingā. Veikala tīkls ,,Sena BODE,, nosponsorēja Latvijas dāmu pārstāves Sandras  Zālītes piedalīšanos šajā čempionātā, kurš norisinājās no 21 – 29 maijam. Sacensību sākumā notika atlases cīņas armvreslingā kategorijā ar labo roku un ar kreiso roku, lai nokļutu sešpadsmitdaļu finālā. Tālāk sacensības turpinājās līdz divām uzvarām katrā savstarpējā cīņā. Cīņās ar kreiso roku dāmu kategorijā līdz 80kg Latvijas pārstāve Sandra Zālīte izcīnīja 3.vietu. Nākamajās dienās notika sacensības ar labo roku. Šajā kategorijā Sandra Zālīte nokļuva līdz finālam. Finālā bija tikšanās ar vienu no pasaules absolūti spēcīgakām dāmām Irinu Makeevu no Krievijas. Trīs raundu cīņā uzvaru izcīnīja Krievijas pārstāve. Kopvērtējumā Latvijas pārstāve Sandra Zālīte ierindojās otrajā vietā Eiropas čempionātā, kas ir apsveicams rezultāts.

Preses konferencē, kas notika pēc cīņām, Sandra Zālīte izteica gandarījumu par otro un trešo vietu. Pateicās sacensību organizātoriem par lielisko atmosfēru. Kā arī pateicās par rezultātu veidošanu savam trenerim Raimondam Liepiņam. Par lielo darbu, kas ieguldīts viņas sportista karjeras pilnveidošanai. Pateicās arī sponsoram par atbalstu. Konkrēti – veikala tīklam ,,Sena BODE,, īpašniekiem, kuri palīdzēja nokļūt un piedalīties šajās Eiropas čempionāta sacensībās.

Sandra Zālīte turpina trenēties un gatavoties nākamajām sacensībām. Nākamais mērķis ir Pasaules čempionāts, kas notiks Bulgārijā. Turpinājumā būs arī Pasaules kausu posmi.

Share
Go top