Aktualitātes no sena bode

Veikals “Sena BODE” – ne tāds, kā visi citi!

Pievienots: 02.12.2014

Sadzīves pakalpojumu ēka Kastaņu ielā 1, Mālpilī, beidzot savesta kārtībā. Kopš 15. novembra tur iekārtots veikals “Sena Bode”. Ērts un praktisks, taču bez supermārketa piegaršas, toties ar svaigiem produktiem, nepieciešamākajām precēm un apmierinātiem pircējiem – īsta bode.

Veikala interjers izstrādāts, balstoties uz mūsu tautas tradicionālajiem krāsu salikumiem un formām, meklējot vienojošo ar senlaiku bodes iekārtojumu. Tautiskam stilam pieskaņotas pat cenu zīmes. Bet tirdzniecības zālē var iekļūt, atverot koka vārtiņus! 

“Lielākoties visi veikali ir vienādi  – skatoties baltajos plauktos, pircējam pat grūti pateikt, kurā veikalā viņš ir ienācis. Te mēs piedā­ vājam mājīgu noskaņu latviskā garā,” ir pārliecināti veikala saimnieki, uzņēmēji Mārtiņš un Svetlana Šablovski.

Taču akurātums un tautiskums veikalā nav vienīgā šī veikala atšķirības zīme. Kā stāsta M. Šablovskis, veikalos “Sena BODE” uzsvars tiek likts uz vietējās produkcijas plašo klāstu. Turklāt šajā veikalā atrodamas tikai tās preces un produkti, kurus pircēji ir iecienījuši – pats nepieciešamākais. Līdz ar to acis nežilbina preces, kuras arī tad, ja nav īsti nepieciešamas, lielveikalā bieži vien mēdz ieslīdēt iepirkumugroziņā.

“Akcentu liekam uz to, lai produkti vienmēr būtu svaigi  – lai pienam nedraudētu termiņa tūlītēja izbeigšanās un augļi nebūtu apžuvuši,” norāda M. Šablovskis. “Senas BODES” saimnieki lepojas ar to, ka svaigās pārtikas plauktos ir 95% pašmāju ražojumi, arī zemnieku produkcija. Polijas gaļas vai Lietuvas piena produktu tajos gluži vienkārši nav, un M. Šablovskis sola, ka arī nebūs. Lai arī


Atpakaļ uz jaunumiem