Aktualitātes no sena bode

Veikals “Sena BODE” “Latvijas labākais tirgotājs 2013” laureāts

Pievienots: 02.12.2014

Pirms pusotra gada pašā Mālpils centrā durvis vēra nu jau daudzu mālpiliešu iecienītais veikals “Sena BODE”. Mājīgā noskaņa, daudzveidīgais preču sortiments un laipnā apkalpošana raksturo “Senās BODES” gaisotni un piesaista daudzus pircējus. Veikala īpašnieki vienmēr rūpējušies, lai piedāvājumā būtu svaigi vietējo ražotāju produkti.

SIA “MARSVET” veikali “Sena BODE” veiksmīgi darbojas Pierīgā – Berģos, Salaspilī un Mālpilī, tuvākajā laikā plānots atvērt ceturto veikalu. “Senā BODE” novērtēta arī Latvijas mērogā – kļuvusi par vienu no laureātiem Latvijas tirgotāju asociācijas organizētajā konkursā “Latvijas labākais tirgotājs 2013”. 

“Pagājušajā gadā pieteicāmies konkursam par Latvijas labākā tirgotāja titulu un kategorijā tirdzniecības platība līdz 400  m2 ieguvām laureāta godalgu. Ļoti lepojamies, ka mums ir tāds veikals, jo Latvijā veikalu ir ap seši tūkstoši, būt labākajiem no tik daudzu vidus ir liels gods”, saka veikala īpašnieks Mārtiņš Šablovskis.

Konkurss “Latvijas labākais tirgotājs” notiek reizi gadā, visu gadu var iesūtīt pieteikumus uz konkursu Latvijas Tirgotāju asociācijā. Asociācija izveido savu komisiju, kas ierodas visos pieteiktajos veikalos, veic pircēju aptaujas un kontrolpirkumus, lai novērtētu tirdzniecības kvalitātiun apkalpošanu. Tad vairākās kategorijās nosaka laureātus, kuru apbalvošanas pasākums notiek Rīgas domē.

Īpašnieks Mārtiņš Šablovskis uzsver, ka nozīmīgākais ir ikdienas darbs: “Galvenais mūsu veikala ieguvums un panākumu pamats ir darbinieces, kas strādā ar augstu atbildības sajūtu un kulturālu attieksmi pret pircējiem. Lai cik labi strā­ dātu īpašnieki, labs rezultāts veikala ikdienas darbā nav sasniedzams bez labām pārdevējām un visas komandas darba. Mēs esam ļoti apmierināti ar mūsu darbiniecēm. Viens ir pieteikties un uzvarēt konkursā, bet cits katru dienu apkalpot klientus un uzturēt veikalu augstā, labā līmenī.

Gribu izteikt arī komplimentu Mālpils pircējiem – cilvēki ir ļoti atsaucīgi! Mums jau ir trīs veikali, tāpēc ir iespēja salī­ dzināt pircējus dažādās vietās un Mālpils tiešām pozitīvi izceļas, jo šeit pircēji ir atvērti uz dialogu, bieži nāk ar labiem ierosinājumiem! Paldies un uz tikšanos “Senajā BODĒ!””


Atpakaļ uz jaunumiem